Kancelaria

Do kancelarii parafialnej zapraszamy wszystkich, którzy chcą porozmawiać na tematy duszpasterskie oraz dopełnić formalności związanych z sakramentami.  Zapraszamy również z  jakimikolwiek innymi sprawami parafialnymi (zaświadczenia, intencje Mszy świętej).

Zaświadczenia i dokumenty wydawane są wyłącznie do rąk własnych (należy okazać dokument tożsamości) lub przez pisemne upoważnienie.

Wybierając się do kancelarii warto zapoznać się z wymogami formalnymi i przygotować potrzebne dokumenty. Ich spis znajduje się w zakładce Sakramenty.

W sprawach związanych z posługą sakramentalną wobec osób chorych i umierających  oraz w związku z pogrzebem, prosimy kontaktować się bez względu na godziny pracy kancelarii.

Zapraszamy na stronę Ratujemy dusze – przyłącz się do wspólnej modlitwy za braci i siostry zapomniane!

Dyżury

• wtorek 17.00 – 17.50
  • czwartek 17.00 – 17.50
  • w związku z posługą duszpasterską wobec osób ciężko chorych i umierających oraz w sprawach pogrzebowych – prosimy kontaktować się w każdej chwili