KOLĘDA 2023

INFORMACJE OGÓLNE

• Na przyjęcie kapłana należy przygotować stół, na którym powinny znajdować się: krzyż, Pismo Święte, świece, woda święcona oraz kropidło. Prosimy, by w miarę możliwości, podczas kolędy byli obecni wszyscy domownicy.
  • Od poniedziałku do piątku wizytę duszpasterską rozpoczynamy od godz. 16.00, natomiast w sobotę od godz. 10.00.
  • Z racji kolędy kancelaria parafialna będzie nieczynna do końca stycznia. W razie konieczności wszelkie sprawy prosimy uzgadniać indywidualnie.
  • Nie będzie także piątkowej adoracji Najświętszego Sakramentu.
  • Ofiary składane z racji kolędy będą przeznaczone na inwestycje odnowienia i wykończenia wnętrza naszej świątyni.
  • Prosimy o przyjazd po kapłanów (zwłaszcza z dalszych ulic) i z góry dziękujemy za życzliwość.
  • Wizytę kapłana poprzedzają bezpośrednio ministranci, którzy zbierają do puszek dobrowolne ofiary na wakacyjny wyjazd. Dziękujemy za dotychczasową życzliwość i otwartość.

PONIEDZIAŁEK, 30 stycznia

• ul. Sienkiewicza (lewa strona), numery: 131-153
  • ul. Basi Jeziorkowskiej
  • Słupno, nowe osiedle przy ul. Ceglanej nr 26, 26A, 26B i kolejne
  • UZUPEŁNIENIA: rodziny, które nie mogły przyjąć kapłana z kolędą w wyznaczonym terminie. Zgłoszenia wizyty można dokonać po Mszach świętych w zakrystii.